Policijos departamento inicijuotas piešinių konkursas „Piešk saugų ir draugišką eismą“ vyko dar 2011 m. rugsėjį – gruodį. Konkursas sulaukė didžiulio susidomėjimo, jame dalyvavo daugybė bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių (nuo pirmokų iki dvyliktokų) iš visos Lietuvos, gavome beveik 600 piešinių. Jie buvo eksponuojami Policijos departamente, bet esame įsitikinę, kad ir šios svetainės lankytojams jie bus įdomūs, nes tokio netikėto, išradingo, gaivaus žvilgsnio gali pavydėti ir profesionalai.


Vertinimo komisijai vadovavo Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos direktoriaus pavaduotojas dailei Romas Karpavičius.
Visų geriausio darbo autore pripažinta tuometė šeštokė Gabrielė Baužaitė iš Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos.
Kiti laureatai:
Nerijus Pavilonis, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus vidurinė mokykla;
Deimantė Krušauskaitė, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus vidurinė mokykla, 3 klasė;
Aurimas Durtinevičius, Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla, 4 klasė;
Enrika Jauneikaitė, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla, 1 klasė;
Gustas Laurinaitis, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla;
Greta Šutavičiūtė, Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studija, 7 klasė;
Vilma Blaževičiūtė, Kauno Juozo Grušo meno vidurinė mokykla, 7 klasė;
Kotryna Telešiūtė, Kauno Juozo Grušo meno vidurinė mokykla, 6 klasė;
Brigita Kazlauskaitė, Kauno „Nemuno" vidurinė mokykla, 4 klasė;
Robertas Kuzmaitė, Kauno Senamiesčio progimnazija, 5 klasė;
Jurgita Lembutytė, Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus vidurinė mokykla, 8 klasė;
Aurika Tamoševičiūtė, Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus vidurinė mokykla, 9 klasė;
Ieva Taujanskaitė, Kretingos r. Kartenos vidurinė mokykla, 3 klasė;
Julius Gelžinis, Kretingos vaikų ugdymo centras, 4 klasė;
Aurėja Pūkaitė, Marijampolės mokykla-darželis „Žiburėlis", 1 klasė;
Žigvilė Kėvalaitė, Panevėžio r. Geležių pagrindinė mokykla, 5 klasė;
Kornelija Bernotaitė, Plungės „Saulės" gimnazija, 3 klasė;
Odeta Trečiokaitė, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija, 2 gimnazijos klasė;
Gabija Soltanaitė, Rokiškio Senamiesčio pagrindinė mokykla;
Andželika Rapulskytė, Šakių r. Griškabūdžio gimnazija, 9 klasė;
Edvinas Stumbras, Šiaulių Ragainės progimnazija, 4 klasė;
Karolina Jončaitė, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno vidurinė mokykla, 9 klasė;
Ūla Ivinskytė, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, 3 klasė;
Laurynas Balčys, Tauragės „Aušros" pagrindinė mokykla, 10 klasė;
Jurga Juškaitė, Tauragės „Aušros" pagrindinė mokykla, 5 klasė;
Lukas Kvietkauskas, Telšių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla, 6 klasė;
Gabija Nikitinaitė, Utenos „Žiburio" pradinė mokykla, 3 klasė;
Arnas Andziulis, Vilkaviškio r. Kybartų mokykla-darželis „Ąžuoliukas", 4 klasė;
Rūta Mikulytė, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla, 4 klasė.